0

Aşkım Ben Buradayım!Kaan Sebkektay’ın kaleminden Bir Farkındalık Hikayesi “Aşkım Ben Buradayım” kitabı, okuyucusu ile buluştu.  Büyük beğeni toplayan kitap, okurundan tam not aldı. Yazdığı dört kitaptan ilkini yayımlamanın heyecanını paylaşan Sebkektay, ilk kitabında okuyucusunu çok farklı bir deneyimle buluşturuyor.  “İnsan, Yaşam ve Kişisel Gelişim” kategorilerinden yayımlanan kitap, yaradılış ve varoluş hakkındaki anlam arayışımıza yanıt olabilmeyi hedefliyor. 

 
Her şeyin bir sebebi olduğunu vurgulayan ve “Aşkım Ben Buradayım” diyerek okuyucusuna seslenen çalışma, okurunu kendi iç dünyasında derin bir yolculuğa çıkarıyor. Belki de o ana kadar kendimize sormaya cesaret edemediğimiz soruları sormamızı sağlayarak ne yaşarsak yaşayalım hiçbir şeyin son olmadığını bizlere gösteriyor. Kişinin kendi içindeki gücü keşfetmesini ve yaşadıkları karşısında daha huzurlu ve mutlu olabileceğini örneklerle de gösteriyor. Kitap, bu anlamda okurunu motive eden bir içeriğe sahip.

Farkında olmamız gerekenlerin aslında nasıl farkında olamadığımızı bizlere anlatıyor. Daha huzurlu bir yaşam inşa edebilmemiz için bizi iyi yönde değiştiren bu çalışma Bir farkındalık hikâyesi “Aşkım Ben Buradayım” kitabını temin etmek isteyen kitapseverler, tüm online kitap evlerinden kitaba erişim sağlayabiliyor. 

Leave a Comment

İlgili İçerikler